آخرین به روز رسانی : 1395/12/06 ساعت : 21:44:24

جستجو در

  • استخدام

تقويم

نظر سنجي

شروع ثبت نام اولین دوره آزمون ادواری سال 94

تصوير

علیرضا مهرابی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان همدان گفت: ثبت‌نام نخستین دوره آزمون ادواری سنجش مهارت همدان در سال جاری آغاز شد.


علیرضا مهرابی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان همدان گفت:  ثبت‌نام نخستین دوره آزمون ادواری سنجش مهارت از ساعت هشت صبح دیروز آغاز و تا ساعت 24 روز سه‌شنبه پانزدهم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه نخستین دوره آزمون ادواری سنجش مهارت در سال جاری در تاریخ هشتم خرداد برگزار می‌شود، افزود: داوطلبان با مراجعه به سایت http://advari.irantvto.ir پس از خرید کارت اعتباری می‌توانند در حرفه مورد نظر خود ثبت نام کنند.

مدیرکل فنی و حرفه‌ای همدان با اشاره به مراحل اجرای آزمون‌های سنجش مهارت تصریح کرد: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است و متقاضیان براساس حرفه انتخابی و زمان ثبت نام خود، در آزمون‌های کتبی شرکت خواهند کرد.

وی ادامه داد: این افراد در صورت قبولی و کسب حداقل نمره 50 از 100، مجاز خواهند بود در آزمون‌های عملی شرکت کنند.

مهرابی خاطرنشان کرد: داوطلبان شرکت در این آزمون‌ها می‌توانند از چهارم تا ششم خردادماه با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir و با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

وی گفت: داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی، باید براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی اداره سنجش استان برای شرکت در آزمون عملی به حوزه‌های تعیین شده مراجعه کنند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای همدان با اشاره به تشکیل ستاد پاسخگویی آزمون سراسری سنجش مهارت اظهار کرد: در صورتی که متقاضیان با مشکلی مواجه شوند، می‌توانند با مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان خود تماس حاصل کنند.


1394/02/06 12:33:03 گروه خبر: منبع خبر:فارس
نظرات 468نفر شهرستان : همدان نویسنده:همدان آنلاین

آخرين نظرات ارسالي
گوگل پلاس لینکدین توییتر